kovona

Zakázková výroba

HomepageZakázková výroba

Zakázková výroba


Primární aktivitou společnosti je velkosériová kovovýroba, čemuž odpovídá i výrobně technické zázemí společnosti.

Výroba probíhá jak na univerzálních, tak jednoúčelových automatizovaných pracovištích, linkách či technologických celcích. Tato široká škála technologických možností nám umožňuje využití toho nejvhodnějšího způsobu výroby pro Vaši zakázku. Dokážeme tak optimalizovat náklady spojené s výrobou a nabídnout Vám výhodnou konkurenceschopnou cenu.

T_ADIGE_LT5.jpg

Naše společnost se úspěšně prosazuje nejen na domácím trhu, ale také na světových trzích. O tomto faktu svědčí naše dlouhodobá spolupráce jak s menšími či středními domácími, tak i celosvětově velmi významnými zahraničními zákazníky.

Tohoto úspěchu dosahujeme nejen díky výše zmíněným technologickým možnostem, ale také díky individuálnímu přístupu ke každé zakázce, komplexnímu řešení každého komponentu s maximálním důrazem na nákladovou optimalizaci i neustálému uplatňování inovativních a sofistikovaných technologií.

Kovovýroba je, v případě požadavku zákazníka, doplněna o aplikaci dalších materiálů na bázi dřeva či plastů, stejně tak, jako zajištění potřebných testů materiálů či hotových výrobků.

Naše služby Vám nabízíme včetně kompletního servisu spojeného s vývojem a optimalizací konstrukce výrobku, přípravy a průběhu sériové výroby.