kovona

Studentská zóna

HomepageO společnostiKariéraStudentská zóna

Pro studenty

Vzhledem ke svým aktuálním potřebám a možnostem nabízí KOVONA SYSTEM, a.s. středoškolským a vysokoškolským studentům praxe, stáže a aktivní spolupráci na diplomových pracích. Jsme otevřeni právě Vám, studentům, kteří máte zájem ještě v průběhu studia získávat cenné a zajímavé pracovní zkušenosti. Stejně jako Vy, jsme přesvědčeni o tom, že tyto zkušenosti Vám umožní ověřit si teoretické znalosti v praxi, umožní Vám získat informace, které budete moci využít při svém studiu a při zpracování diplomových prací. Cenné je i seznámení s potencionálním zaměstnavatelem a jeho firemní kulturou.

V případě, že jste studentem nebo absolventem střední školy zasílejte své požadavky týkající se případné praxe na adresu praxe@kovona.cz.

Zájemce z řad studentů vysokých škol, kteří chtějí aktivně spolupracovat při tvorbě diplomové práce, prosíme, aby své žádosti zasílali na adresu student@kovona.cz. Rádi Vám představíme nabídku témat diplomových prací, spolu s možností vykonávat diplomovou praxi v naší společnosti.