kovona

Regálové systémy

HomepageProduktyRegálové systémy

Regálové systémy


Kovové regály jsou tradičním produktem společnosti, přičemž jsou regály vyráběny v několika typových řadách, které díky své vysoké kvalitě, široké škále rozměrů, barev a nosností nacházejí své uplatnění v mnoha průmyslových a spotřebitelských aplikacích. 

Na trhu jsou známé především svou nadstandardní jakostí při zachování nízké cenové úrovně, čímž vynikají dlouhou životností, což garantujeme naší pětiletou záruční dobou u všech dodávaných typů.

Promyšlená konstrukce zaručuje nejen snadnou montáž či demontáž (regály spojované šrouby (možnosti i do souvislých řad) nebo montované (bez šroubů)), s ohledem na esteticky čisté zasazení do interiéru, ale také stabilitu a bezpečnost a to i při maximálním dovoleném zatížení konstrukce.

S ohledem na předpokládaný účel a zatížení si vyberete produkt šitý na míru. Nabízíme kovové regály ale i regály s policemi z laminované nebo surové dřevotřísky či MDF, přičemž všechny typy jsou vhodné do domácností i firem, archivů, garáží, sklepů, spíží, ateliérů, kanceláře a dílen.

Podrobné informace o těchto produktech, jejich rozměrových a barevných variantách naleznete na našich stránkách v sekci Ke stažení (http://kovona.cz/ke-stazeni-42.html).

       regalove_systemy.jpg

Důvody, proč si vybrat naše regály:
  -  jedná se o kvalitní české výrobky,
  -  poskytujeme 5 let záruku,
  -  montáž našich regálů je velmi snadná,
  -  police regálů lze výškově nastavit,
  -  regály neobsahují látky škodlivé životnímu prostředí.